ویژگی های سیستم ارتباط با مشتری

ابزارهای متفاوتی جهت بهبود عملکرد تیم فروش و بازاریابی در حال توسعه است. یکی از مهم ترین ابزارهای ارایه شده سیستم ارتباط با مشتری است. مهم ترین ویژگی هایی که توسط برهان نوین جهت معرفی سیستم ارتباط با مشتری (پس ازبررسی و آنالیز سیستم های ارتباط با مشتری در دنیا) در نظر گرفته شده به شرح زیر می باشد

نرم افزار CRM تحت وب: نرم افزار ارتباط با مشتری پیشنهادی توسط برهان نوین با رویکرد عدم محدودیت در مکان استفاده طراحی شده است. بدین سان که فارغ از محل عملیات، کاربر در هر لحظه از زمان امکان ثبت اطلاعات را دارد.

نرم افزار CRM یکپارچه با سیستم های مالییکی از نگرانی های  سازمان های بازرگانی و فروش محور استفاده هم زمان از سیستم یکپارچه مالی مناسب و سیستم ارتباط با مشتری کارآمد است. از آنجایی که تاکید اکثر سیستم های ارتباط بر مشتری حول سیستم فروش، توسعه بازار و خدمات پس از فروش می باشد؛ استفاده از ابزاری که همگام با سیستم های مالی باشد و کنترل های داخلی آن مناسب و صحیح باشد از مهم ترین اولویت های تصمیم گیران در انتخاب نرم افزار یکپارچه است. دستیابی سریع و به موقع به اطلاعات مالی مشتریان در کنار ارتباط با سیستم انبار(آگاهی از شرایط تحویل کالا به مشتریان و آگاهی از موجودی کالا در انبار) از مهم ترین چالش های اشخاصی است که سیستم مالی و فروش آن ها از هم منفک می باشد. علاوه بر این کارکردن با دو سیستم بعد از مدتی برای کاربران سیستم فروش چالشی خسته کننده می باشد. نرم افزار CRM داده کاوی اطلس ضمن شناخت صحیح و دقیق از خواسته های هر دو بخش به عنوان ابزاری قابل اعتماد مورد استفاده قرار می گیرد.

تقویم فعالیت های نرم افزار CRM: ارایه تقویم گرافیکی برای هر کاربر بر اساس برنامه های تنظیم شده، از دیگر مواردی است که به جذابیت های این سیستم افزوده است.

تفکیک وظیفه، رخداد و فعالیت: برای انجام امور روزمره کاربران نیاز دارند به صورت یادداشت و آلارم همواره خواسته های آنان یادآوری شود.علاوه بر این بخشی از این وظایف ممکن است از سوی مدیریت به آن ها ابلاغ گردد. تفکیک مفاهیم فوق به خوبی در راهکار ارتباط با مشتری برهان نوین دیده شده است.

جهانی بیندیش - محلی عمل کن: تمامی عزیزانی که علم بازاریابی را مطالعه کرده اند با مفهوم فوق آشنایی دارند. راهکار CRM برهان نوین بر اساس بررسی مفاهیم مطرح شده در CRMهای مطرح دنیا و مطابق با فرهنگ داخلی بومی سازی شده است. در این راهکار سعی شده مزیت های رقابتی هر یک از بزرگان این صنعت در کنار قواعد کسب و کار ایرانی یکپارچه گردد.

نرم افزار CRM یکپارچه با سیستم فروش: کاربران سیستم ارتباط با مشتری می توانند از کارتابل هر مشتری، لیست پیش فاکتورها، فاکتور ها، وظایف، رخدادها و فعالیت های هر مشتری و... را مشاهده نمایند.

تعریف صحیح مفاهیم پایه: با توجه به قاعده افراز مفاهیم بخش بندی بازار، صنعت، رقبا، گروه بندی مشتریان، کلاس قیمت و ... از یکدیگر تفکیک شده اند. از این رو هر یک از مفاهیم فوق کارکرد خاص خود را دارد و نیازی به جایگزینی مفاهیم فوق وجود ندارد

پیام رسان: سیستم ارتباط با مشتری برهان نوین با ابزارهای امن ایمیل، پیامک به نحو شایسته ای ارتباط برقرار می نماید.

مدیریت دسترسی: یکی از مهم ترین دغدغه های تیم های فروش در زمان کار با سیستم ارتباط با مشتری، حفظ محرمانگی اطلاعات ثبت شده است. علاوه بر این زمانی که سیستم مورد نظر در فضای وب مورد استفاده قرار می گیرد، ریسک ضریب امنیت اطلاعات افزایش می یابد. تمامی اهتمام تهیه کنندگان نرم افزار ارتباط با مشتری بر آن بوده که به این خواسته پاسخی در خور داده شود.