نرم افزار پیامک(نرم افزار sms)

نرم افزار پیامک برهان پلاگین بیس بوده و مستقل از نرم افزار برهان می باشد؛ بدین ترتیب که می توان این  نرم افزار را بر روی هر سیستم اطلاعاتی(می تواند برهان نباشد) نصب نموده و اقدام به ارسال و دریافت اطلاعات نمود.

کارکردهای ماژول پیامک برهان به شرح زیر می باشد:

  • پرسش و پاسخ: می توان پیامک ارسال نمود و سیستم بر اساس اطلاعات موجود در سیستم پاسخ را ارسال نماید. مثلا کد مشتری ارسال شود، سیستم مانده بدهی را ارسال نماید.
  • بر اساس هر تراکنش: به محض اتفاق افتادن یک رویداد یک پیامک ارسال شود. مثلا به محض تایید فاکتور فروش یک پیامک برای مشتری در ارتباط با فاکتور صادرشده ارسال شود.
  • به صورت دوره ای: در بازه های زمانی مورد نیاز اقدام به ارسال پیامک نماید. مثلا آخر هر شب مانده ریالی بانک ها را برای مشتریان ارسال نماید.

جهت آشنایی با پلاگین های پیامک به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://www.businessemg.com/کاتالوگ


افزونه(پلاگین) در نرم افزار برهان؛ جهت اجرای پروژه های سفارشی

 با کمک این قابلیت تیم های پیاده سازی این توانمندی را دارند که نسبت به اجرا و پیاده سازی راهکارهای خاص و انحصاری کارفرما در کنار سیستم یکپارچه آن اقدام نمایند. بسیاری از سازمان ها در صنایع متفاوت بر روی برخی از زیر سیستم ها تشابه رویه دارند اما در برخی از سیستم ها تمامی عملیات به صورت انحصاری و خاص مدیریت می شود.  از این رو برهان نوین به عنوان یکی از نمایندگی های توانمند برهان سیستم  در پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی توانایی طراحی و اجرای این موضوع را به شکل ایده آل دارد. برخی از تجارب این تیم به شرح زیر می باشد:

  • سامانه کنترل صحت شناسه ملی: با استفاده از این سامانه صحت کد ملی اشخاص حقیقی و حقوقی تعیین می شود. همچنین فاکتورهایی که کد ملی خریدار یا فروشنده آن مشکل دارد به کاربر نمایش داده می شود.
  • سامانه انتقال اسناد: برای شرکت هایی که بیش از یک پایگاه داده در اختیار دارند، با کمک این سامانه در ابتدا اطلاعات پایه یکپارچه می شود. سپس اسناد از دیتابیس های مبدا به دیتا بیس مقصد منتقل می شوند.
  • سامانه صدور قراردادهای مالی برای شرکت ملک نمای ایرانیان(آی هوم): در شرکت ملک نمای ایرانیان قراردادهای منعقد شده با مشتریان به صورت بومی شده در سیستم اطلاعاتی (طراحی شده خاص این شرکت) انتقال داده می شود. بر اساس قراردادهای صادر شده ماهیانه صدور صورتحساب و اسناد حسابداری مرتبط انجام می شود. در صورتی که نسبت به فسخ قرارداد اقدام شود،محاسبات نسبت به روزهای باز قرارداد انجام می شود.
  • سامانه انتقال اسناد از سیستم های Core Banking به سیستم مالی متناسب با کدینگ شناور: این سامانه که در موسسه اعتباری کوثر به بهره برداری رسیده است، نسبت به انتقال اسناد از سیستم بانکی سیمیا به نرم افزار حسابداری برهان اقدام می نماید. نکته مهم در این سامانه تبدیل کدینگ درختی سیستم های بانکی به سرفصل های شناور می باشد. همچنین پوشش دهی حجم بالای اسناد(بین 20 هزار تا 90 هزار آرتیکل در هر حسابداری) در انتقال از مهم ترین مزیت های این سامانه می باشد.