سیستم یکپارچه مالی برای استارت آپ ها

حجم بالای گردش اطلاعات، نگهداری اطلاعات قراردادها، تفکیک فروش محصولات و درآمد حاصل از ارایه خدمات و همچنین صدور اسناد حسابداری به شکل صحیح جهت کاهش هزینه های قانونی از خواسته های شرکت های فعال در حوزه خدمات مبتنی بر فروش به شیوه اینترنتی  و استارتاپ هاست.

توسعه روز افزون استارت آپ ها،در کنار نرخ بازگشت سرمایه و بازار مبهم پیشروی این شرکت ها باعث شده تصمیم گیران جهت سرمایه گذاری در این بازارها به دنبال تیم های استقرار و پشتیبانی نرم افزار آشنا با این صنایع باشند. پشتیبانی از سطوح تفصیلی شناور، ارایه کدینگ مناسب برای استارت آپ ها، بهره مندی از نیروی انسانی مناسب به عنوان سرمایه اصلی استارت آپ ها، حجم بالای گردش داده ها با درآمد های کم و بعضا ناچیز در کنار تجربه عملیاتی نمودن ایده ها  به عنوان ابزارهای تصمیم گیری این نوع شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش فرآیندهای بعضا پیچیده که با تغییر نیروی انسانی خود باعث چالش در سازمان می شود باعث شده برهان نوین به عنوان تیم استقرار و  پیاده سازی توانمند خود را به عنوان یکی از مدعیان استقرار نرم افزار در این نوع شرکت ها معرفی نماید. نگاه صحیح به هزینه ها توزیع و فروش، مالی و همچنین تجارب استقرار در استارت آپ های بزرگ کشور مثل نت برگ، فود الو، آی هوم و ... باعث شده برهان نوین به عنوان شریکی مطمئن در استقرار و پیاده سازی برای شرکت های فعال در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت نماید. در ادامه به برخی از تجارب برهان نوین در این حوزه پرداخته می شود؛

سیستم هایی که برای استقرار در شرکت های استارت آپ مناسب(تجارت الکترونیک)می باشد بدین شرح اعلام می شود: سیستم حسابداری، سیستم خزانه داری، سیستم حقوق و دستمزد، سرویس انتقال اسناد؛ در صورتی که فروش کالا نیز در آن شرکت جریان داشته باشد نیاز به سیستم های انبار و تامین نیز می باشد.


اطلاعات بیشتر در مورد دستاورد

  • انعکاس فروش به صورت روزانه بر اساس گروه(دسته) بندی کالاها؛
  • ثبت سند حسابداری فروش، بهای تمام شده کالای فروش رفته و بخش دریافتنی به صورت روزانه و مکانیزه؛
  • پرداخت به تامین کنندگان بر اساس توافقات انجام شده در قراردادهای منعقده؛
  • کنترل میزان فروش روزانه با نقدینگی دریافت شده؛
  • صدور فاکتور به صورت دوره ای برای مشتریان جهت گزارشات خرید و فروش فصلی؛
  • شناسایی محصولات تند(کند) رو بر اساس گزارشات دریافتی؛
  • گردآوری متمرکز اطلاعات مرتبط با ثبت تراکنش ها به صورت روزانه؛
  • انتقال مکانیزه اسناد ثبت شده به سیستم های مالی؛